Translate

1 Eylül 2011 Perşembe

Nashi Argan Yağı

Bu ürünü ne zamandır sizinle paylaşmak istiyordum, hep başka şeyler araya girdi. Fakat bayramda kayınvalidem ve görümcem saçlarımdaki parlaklığı ve yumuşaklığı fark edip çok beğendiklerini söylediklerinde tez zamanda sizinle paylaşmam gerek diye düşündüm.
Geçen ay kuaförüme saçlarımı boyatmak için gittim. Sağ olsun Duygu'cum boya işleminden sonra bir şişe çıkarıp saçlarıma sürmeye başladı. İlk başta tedirgin oldum, bu ne falan dedim ama burnuma mis gibi bir koku geldi. Meraklandım bunun ne olduğunu sordum ve argan yağı cevabını aldım. Allah Allah daha önce hiç duymadım yada duydumda önemsemedim diye düşündüm. Şişeye bir göz gezdirdim markayı hafızama kazıdım. Eve gelir gelmez argan yağını ve Nashi markasını araştırdım. Gerek saçlar için gerekse cilt için harika bir ürünmüş şu argan yağı. Neyse pek çok markanın argan yağıyla karşılaştım kafam biraz karıştı ama Nashi'yi denediğim için diğerlerine cesaret edemedim. Ertesi gün Duyguyla irtibata geçip Nashi Argan yağını temin ettim. Bir aydır ürünü kullanıyorum ve acayip derecede memnunum. Denemeyi düşünenler varsa şiddetle tavsiye ederim. Kullananların sonrasında bana hayır duası edeceklerinden de yüzde yüz eminim.
Nasıl kullanmanız gerektiğine gelince: duştan sonra saçlarınız nemliyken avucunuza bir tatlı kaşığı kadar yağdan dökün ve saçlarınıza masaj yaparak iyice yedirin (durulama gerekmiyor). Haftada 2-3 kez kullanabilirsiniz. Haydin herkese bakımlı günler.


5 yorum:

 1. aradığım üründü,sağolasın :)

  YanıtlaSil
 2. Nashi bende de var, bu ürünü ciltte kullandınız mı?

  YanıtlaSil
 3. ben kullandım.hatat ben şimdilik sadece ciltte kullanıyorum bebek gibi yapıyor.ayrıca arkadaşın belirttiği gibi harika bir kokusu var. yalnız saçlarımı yağlı zaten ve daha çok yağlandırır diye çekiniyorum.

  YanıtlaSil
 4. Canm yumuşcak ypıyor dyorsunz da.senin saçının cinsi nasıl.benim şu an çok kuru ve kimyasal işelm gördgü içnde yıpranmış durumda.saçımı toparlayacak,kendne getirecek br bakım ürününe ihtiyacım var.bu etkili olur mu sence.bir de zorah diye %100 organik argan yağı çıkmış. sadece ezcanelerde satılıyormuş.onu duydun mu?

  YanıtlaSil