Translate

30 Temmuz 2011 Cumartesi

Ah Annelik

Çok şükür ateşimiz düştü keyfimiz yerine gelmeye başladı ama mızırıklığımız tam gaz devam ediyor. Rahmetli babaannem "çocuğun hastalandına değil huyunun değişmesine yanarım derdi" hastalanmasına insanın yüreği kavruluyor ama huy değiştirme yok mu...Aman olsun sağlıklı olsunlarda ben herşeye razıyım.
Şu evlat sevgisi nasıl bir şey Yarabbim 48 saatten fazla uykusuz kaldım, 18 kg sürekli kucağımda taşıdım (kollarımda derman kalmadı), ilaçlarını içsin diye yapmadığım maskaralık kalmadı, kusmuk temizlemekten canım çıktı vs.liste uzayıp gidecek. Başka biri için hiç birine katlanılmaz ama konu evlat olunca insan kendinde dünyayı durduracak kuvveti buluyor işte.
Rabbim kimseyi evlatla sınamasın tüm hasta yavrularımıza acil şifalar versin inşallah.
Not:xcelis ve necalciğim geçen postumdaki yorumlarınız için çok teşekkür ederim yorum bölümüne bir türlü cevap yazamıyorum bir problem var herhalde çözümü bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

1 yorum:

  1. Canım benim çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin prensese..Sağlıklı bereketli hayırlarla dolu bir ramazan geçirmeniz dileğiyle sevgiler..

    YanıtlaSil