Translate

3 Aralık 2009 Perşembe

Beni Hatırladın Mı?

Neşeli ve eğlenceli bir kitap, hani Keşke 30 Olsam (13 going on 30) filmi vardı ya aynı onun tadında ben filmi çok eğlenceli bulduğum için bu kitapta bana keyif verdi.

Arka Kapak: Lexi, berbat bir trafik kazasının ardından hastanede gözlerini açıyor. Ona göre sene 2004. Kendisi yirmi beş yaşında ve çarpık dişli biri. Felaket bir aşk hayatına sahip. Ancak, her ne kadar inanmasa da, öğreniyor ki, sene aslında 2007- Lexi artık yirmi sekiz yaşında, dişleri inci gibi ve çalıştığı departmanın da patronu olmuş; üstelik de evli! Hem de yakışıklı mı yakışıklı bir milyonerle! Rüyalarındaki hayata aniden nasıl iniş yapıverdi böyle acaba?

Lexi şansına inanamıyor-özellikle nefes kesen yeni evini gördüğü zaman! Kocasını yeniden tanımaya başlayınca muhteşem bir evlilik hayatı olduğunu da öğrenecek, çok iyi biliyor. Üstelik sevgili kocası bir de "Evlilik Kitapçığı" hazırlamış onun için.

Fakat Lexi yeni kimliği hakkında daha çok bilgi edindikçe, kusursuz hayatının yüzeyinde çatlaklar oluşmaya başlıyor. Eski dostlarının hepsi ondan nefret ediyor. İşine göz dikmiş, dişli bir rakibi var. Bir de üstüne üstlük dağınık saçlı, seksi bir erkek çıkıp.... yeni bir bomba patlatıyor!

Nasıl eğlenceliye benziyor değil mi? BENİ HATIRLADIN MI? Sophie KINSELLA

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder